cosmosfera.pl

nowy wymiar piękna...

 

 

 

JUŻ OTWARTE

Zapraszamy

 

 

Gabinet COSMOSFERA.PL to całkiem nowy wymiar piękna. To nowe, wyjątkowe miejsce w samym sercu Starej Pragi, nieopodal Portu Praskiego, tuż obok Ośrodka Sportu i Rekreacji „Prawy Brzeg Wisły”. Wyróżnia nas kameralny klimat¸ przyjazna atmosfera, profesjonalizm pracowników, prozdrowotne podejście do urody i estetyki ciała oraz optymalnie skonfigurowana nowoczesna oferta pielęgnacyjna i upiększająca wraz z ofertą nowoczesnych, innowacyjnych kosmetyków niezbędnych do efektywnych i zdrowych rezultatów codziennego dbania o estetykę ciała, młodość i urodę.

 

Dzięki naszym usługom możecie wyglądać znacznie piękniej i czuć się znacznie lepiej - klasycznie lub z odrobiną szaleństwa (funky&fancy).

Dzięki szerokiej ofercie aktywnej profilaktyki kosmetologicznej, oraz innowacyjnym produktom i zabiegom apikosmetycznym (z zastosowaniem bioaktywnych produktów pszczelich) także skutecznie zapobiegać starzeniu się organizmu i… jesiennej depresji.

 

Idea pielęgnacji holistycznej oznacza dbanie o kondycję i równowagę całego ciała, w tym także umysłu (pielęgnowanie nastroju). Dlatego w naszej ofercie dostępne są nie tylko klasyczne usługi upiększające (zdrowe opalanie, makijaż, wizaż, manicure, pedicure, kosmetyka twarzy, zabiegi relaksacyjne i przeciwstarzeniowe), ale również profesjonalne usługi doradztwa kosmetycznego oraz zaawansowanej stylizacji - tzw. Face Design (profesjonalna stylizacja twarzy) i tzw. Cosmolifting (stylizacji totalna). Specjalizujemy się w naturalnej kosmetyce śródziemnomorskiej i profesjonalnym opalaniu natryskowym. Proponujemy naszym Klientkom i Klientom nowy wymiar pielęgnacji i codziennego dbania o piękno i urodę.